تولید محتوای متنی

یکی از راه های جذب مشتری ایجاد مقالات متنی مربوط به کسب‌و‌کارتان می‌باشد

بیشتر بخوانیدسفارش دهید

خدمات محتوای متنی

 

هزاران سال پیش زمانی که انسان به این نتیجه رسید که باید اندیشه‌ها و خاطرات خود را به گونه‌ای خاص و قابل فهم برای نسل های آینده ثبت و نگه داری کند، خط و نگارش را اختراع کرد. پس از آن نوشتن تبدیل به راهی برای برقراری ارتباط با جوامع مختلف و جاودانگی و ماندن در ذهن‌ها شد. الفبا و شیوه‌ی نوشتار نسل به نسل همراه جنگ‌ها و فرهنگ جوامع دستخوش تغییر شد تا اینکه در عصر دیجیتال به دست ما رسید.

عصر دیجیتال یا عصر تکنولوژی، دنیایی ست که در آن صاحبان کسب و کارهای مختلف همگی یک نیاز عمده را برای توسعه‌ی بیزینس خویش حس می‌کنند و آن نیاز به دیده‌شدن است.

بزرگترین و بهترین روش در حال حاضر برای رفع این نیاز تولید محتوا است. تولید محتوایی که خود دنیایی گسترده و جذاب دارد که یکی از زیر مجموعه‌های آن، تولید محتوای متنی است. هر اموری که ما بوسیله‌ی کلمات و نوشتار برای ایجاد یک متن انجام می‌دهیم تا پیامی را در مورد یک موضوع به مخاطبمان برسانیم، تولید محتوای متنی نام دارد.

آیا تولید محتوای متنی برای توسعه‌ی کسب و کار آسان است؟

 

خیر اینگونه نیست. انتقال اطلاعات البته آسان است اما شیوه‌ی این انتقال به صورتی که مخاطبتان جذب محصول ارائه شده توسط شما شود، مهم است. محتوای متنی در حوزه‌ی تبلیغات و معرفی کسب و کارها به طرق مختلفی انجام می‌پذیرد.

به عنوان مثال شما یک وبسایت برای فروش محصولی دارید. شما در این وب سایت به شرح و توضیح درباره‌ی کالای خود می‌پردازید. اما با توجه به رقابت گسترده‌ای که در اینترنت وجود دارد، نیازمند این هستید که در موتورهای جستجو نظیر گوگل دیده شوید. راه این دیده شدن بهینه سازی موتورهای جستجو یا به اصطلاح سئو (SEO) است که از طریق تولید مقالات خوب و اصولی نیز بهبود می‌یابد.

حال اگر شما بخواهید برندسازی کنید، می‌توانید مقالاتی کاملا اختصاصی با  کسب و کار خود تهیه کنید که این بر اعتماد مشتریانتان می‌افزاید.

اختصاصی بودن مقالات، خود نیازمند منابع و مراجع خاص می‌باشد که در این صورت می‌توان با استفاده از منابع داخلی و خارجی، محتوایی اختصاصی خلق کرد.

در ادامه با سرویس هایی که تیم می چند می‌تواند به عنوان بخشی از جامعه بزرگ تولید محتوای کشور، در راه تولید محتوای متنی شما را همراهی کند، آشنا می‌شویم.

تولید محتوای سئو محور

یکی از بهترین راه‌ها برای شناخته‌شدن در موتور‌های جست‌وجوگر

بهینه سازی موتور‌های جست‌وجوگر یا به اختصار SEO در حال‌حاضر یکی از پر صحبت‌ترین مباحث حوزه تجارت الکترونیک می‌باشد. یکی از راه‌های دست‌یابی به بهترین نتایج در موتور‌های جست‌و‌جوگر تولید محتوا‌های متنی پر کاربرد و مهم در مورد کسب‌و‌کارتان می‌باشد. می چند به عنوان یک پلتفرم تولید‌ کننده محتوای چند‌رسانه‌ای آماده همکاری برای تولید محتوا‌ متنی مخصوص کسب‌و‌کار شماست.

تولید محتوای کاملا اختصاصی

سالم ترین رقابت با دیگر رقیبان تجاری

محتوای متنی تولید شده توسط گروه می چند کاملا اختصاصی بوده و این امر مهم باعث ایجاد رقابتی سالم میان شما و رقبایتان خواهد شد.

امکان انجام پروژه ها به صورت ترجمه

ترجمه‌ی محتوا با نظارت و انجام مترجمان حرفه‌ای

گاهی اوقات ممکن است که محتوای مورد نظر شما در پایگاه‌های داده داخلی قابل جست‌و‌جو و استناد نباشد، در این مواقع با بهره‌گیری از پایگاه‌های داده‌ خارجی و ترجمه آنها کار تولید محتوا برای شما انجام می‌شود. ترجمه شما به صورت کامل تحت نظارت و انجام مترجمین حرفه‌ای انجام خواهد شد و سپس توسط ویرایشگران ما ویرایش می‌شود.

محتوا های سئو محور تکی

۸۰۰ تا ۱۱۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۱۱۵ هزار تومن

۱۵۰۰ تا ۱۹۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۱۷۵ هزار تومن

۲۴۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۲۳۰ هزار تومن

محتوا های اختصاصی و موضوعی تکی

۸۰۰ تا ۱۱۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۱۷۰ هزار تومن

۱۵۰۰ تا ۱۹۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۲۶۰ هزار تومن

۲۴۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۳۳۰ هزار تومن

محتوا های ترجمه‌ای تکی

۸۰۰ تا ۱۱۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۶۷ هزار تومن

۱۵۰۰ تا ۱۹۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۱۱۵ هزار تومن

۲۴۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۲۳۰ هزار تومن

پکیج های تولید محتوای متنی (سئو محور)

لوگو تیره - مشکی می چند

پکیج برنزی

پکیج نقره‌ای

پکیج طلایی

محدوده زمانی۴۵ روزه۴۵ روزه۴۵ روزه
تعداد کلمات۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه
تعداد مقالات۱۰۱۵۲۰
تحقیق کلمات کلیدی
تصویر شاخص اختصاصی
تصویر داخلی پست
عنوان سئو (به جز عنوان کلی)
توضیحات متا
خلاصه شبکه های اجتماعی
پادکست خلاصه از محتوا
تقویم محتوایی ماهیانه
قیمت۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

افتخار همکاری میدید؟سفارش دهیدسفارش دهیدسفارش دهید

پکیج برنزی

۴۵ روزه

۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه

۱۰ عدد مقاله

تحقیق کلمات کلیدی
تصویر شاخص اختصاصی
تصویر داخلی پست
عنوان سئو
توضیحات متا
خلاصه شبکه‌های اجتماعی
پادکست خلاصه از محتوا
تقویم محتوایی ماهیانه

۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

سفارش دهید

پکیج نقره‌ای

۴۵ روزه

۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه

۱۵ عدد مقاله

تحقیق کلمات کلیدی
تصویر شاخص اختصاصی
تصویر داخلی پست
عنوان سئو
توضیحات متا
خلاصه شبکه‌های اجتماعی
پادکست خلاصه از محتوا
تقویم محتوایی ماهیانه

۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

سفارش دهید

پکیج طلایی

۴۵ روزه

۱۰۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه

۲۰ عدد مقاله

تحقیق کلمات کلیدی
تصویر شاخص اختصاصی
تصویر داخلی پست
عنوان سئو
توضیحات متا
خلاصه شبکه‌های اجتماعی
پادکست خلاصه از محتوا
تقویم محتوایی ماهیانه

 

۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

سفارش دهید

سوالات متداول

چند روز پس از سفارش، محتوای متنی شما تحویل داده میشود؟

با توجه به روند فعلی ثبت سفارش های می‌چند ، پس از تکمیل فرم پیش فاکتور با توجه به حجم محتوای مورد نظر شما ، حدودا یک ساعت طول می‌کشد تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند و پس از آن از ۶ ساعت تا ۷۲ ساعت بعد سفارش شما به شما تحویل داده خواهد شد.

هزینه تولید محتوای متنی به چه صورتی است؟

هزینه تولید محتوای متنی در می‌چند به چندین عامل مختلف بستگی دارد، ما با توجه به تعداد کلمات و امکانات مختلفی که به همراه هر محتوای متنی به شما تحویل می‌دهیم، فاکتور های مختلف و به صرفه ای را برای مشتریانمان تهیه می‌کنیم تا از خریدشان رضایت کامل را داشته باشند.

آیا محتوای تولید شده توسط می چند به صورت ترجمه است؟

محتوای تولید شده توسط تیم تولید محتوای چند رسانه ای می‌چند با توجه به انتخاب شما می‌تواند به صورت سئو محور ، اختصاصی و یا ترجمه شده باشد. در پلن اختصاصی به شما تضمین می‌کنیم که محتوای تولید شده به صورت ترجمه نیست، در پلن سئو محور محتوا می‌تواند اختصاصی یا به صورت ترجمه باشد، با لحاظ کردن این مهم که تمامی نوشتار موجود در سفارش با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر شما و ساختار سئو آماده سازی می‌گردد. در محتوای ترجمه شده نیز با توجه به درخواست شما محتوا و مقاله شما تحویل داده می‌شود.

مراحل ثبت سفارش تولید محتوای متنی به چه صورت است ؟

با توجه به ظرفیت محدود سفارش های روزانه در می‌چند درحال حاضر سفارش ها به صورت تکمیل پیش فاکتور می‌باشد. پس از دریافت پیش فاکتور توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته می‌شود و فاکتور نهایی برای شما صادر می‌شود و روند انجام سفارش توسط نویسندگان می‌چند انجام و در زمان توافق شده به شما تحویل داده می‌شود.

آیا می چند رپورتاژ آگهی هم برایمان تهیه می‌کند؟

می چند با توجه به درخواست شما در سفارش های تولید محتوای اختصاصی آماده انجام سفارش های تولید محتوای رپورتاژ های تبلیغاتی شماست. قبل از ثبت سفارش های رپورتاژ اگهی در نظر داشته باشید که هر وب سایت شرایط خاصی برای انتشار رپورتاژ آگهی ها دارد که لازم است آن را در بخش توضیحات برای ما ارسال کنید، در غیر اینصورت ما نسبت به استاندارد رپورتاژ آگهی ها محتوای شما را آماده سازی می‌کنیم.

برای محتوای متنی اطلاعات محصول از چه پلنی استفاده کنیم؟

با توجه به محصول خود اگر نیازمند یک متن اختصاصی برای محصول هستید می‌توانید از محتوای اختصاصی برای آن خدمت یا محصول استفاده کنید. در صورتی که قصد دارید که محتوا برای محصول شما ترجمه شود، از محتوای سئو محور استفاده کنید. همچنین تعداد محصولات را در بخش توضیحات برایمان مشخص کنید.

توزیع محتوا نیز توسط می چند انجام می‌شود؟

تیم می چند همواره درحال آماده سازی پنل کاربری خود برای راهکار های مارکتینگ و توزیع محتوا می‌باشد و در حال حاضر در بسته های موجود تولید محتوای متنی، توزیع محتوا موجود نمی‌باشد. با اینحال به صورت سفارشی شما می‌توانید این خدمت را در بخش توضیحات ذکر کنید و کارشناسان ما در رابطه با نحوه انجام آن‌ها با شما هماهنگ خواهند کرد.

آیا امکان ویرایش و بازنگری پس از سفارش وجود دارد؟

در گروه تولید محتوا و مارکتینگ می چند ، رضایت مشتریان مهمترین هدفی است که برای دست یابی آن تلاش می‌کنیم. در صورت عدم رضایت از محتوای تحویل داده شده خود را موظف می‌دانیم، ویرایش های گفته شده را نسبت به درخواست مشتری انجام و تحویل دهیم.

برای یادگیری تولید محتوای متنی باید چیکار کنم ؟

برای یادگیری تولید محتوای متنی علاوه بر خواندن کتاب های مفید در این حوزه از پایگاه دانش می‌چند ، آکادمی و کلاس های خصوصی ما استفاده کنید.

میخواهم از تولید محتوای متنی کسب درآمد کنم چیکار کنم؟

اگر با تولید محتوای متنی آشنایی دارید و به دنبال کسب در آمد از این حرفه هستید. رزومه خود را از طریق صفحه تماس با ما برایمان ارسال کنید.

برای ایجاد استراتژی محتوا می چند چه کمکی می‌تواند بکند؟

برای پروژه های طولانی مدت و با تعداد مشخص می چند استراتژی و تقویم محتوایی برای مشتریان خود تعریف می‌کند.

بلاگ می چند
در پایگاه دانش می چند در رابطه با تولید محتوای متنی بخوانید.