ست اداری مجموعه‌ای از برگه‌هایی است که شامل سربرگ مخصوص با آرم و لوگوی شرکت، کارت ویزیت، برگه‌ی یادداشت، فاکتور، پاکت نامه، لیبل روی سی دی، خودکار و … می‌باشد.

این وسایل که به طور یک شکل با طرحهای خاص و ویژه‌ی شرکت شما طراحی می‌شوند، برندینگ کار شما را به حرفه‌ای ترین صورت ممکن نمایش می‌دهند.

در طراحی ست اداری مواردی چون هماهنگی رنگها، طراحی خطوط و فونتهای بکار رفته، شکل آرم و لوگوی شرکت، تناسب با نوع فعالیت و خدمات ارائه شده توسط شرکت، خلاقیت و منحصر به فرد بودن طرح ها و در نهایت کیفیت چاپ روی برگه ها بسیار مهم هستند و توجه به تمامی این موارد، در بهتر شدن کیفیت برند شما بسیار موثر خواهد بود.

چرا باید ست اداری داشته باشیم؟

فکر کنید اگر به عنوان مشتری یا مراجعه کننده یا حتی مدیریت یک سیستم، داخل یک شرکت شده‌اید، این شرکت از چیدمان داخلی تا طرح های روی دیوارهایش را به شکلی خاص  و با رنگی که لوگو و برند خود را با آن معرفی کرده، طراحی کرده است. همچنین وقتی نگاهی به بروشورها و پاکت های روی میزها می‌اندازید طرح و لوگوی شرکت را می‌بینید که با همان رنگ برندینگ شرکت همخوانی دارد و وقتی بیشتر دقیق می‌شوید، کارت ویزیت و فاکتور هم به همان شیوه طراحی شده‌اند. این جلوه‌های زیبای بصری احساس خوبی درون شما ایجاد می‌کند و آن شرکت را در نظر شما حرفه‌ای نمایش می‌دهد و این خود باعث ایجاد حس اعتماد به آن شرکت خواهد شد.

شما که مطمئنا قصد کار با بهترینها را دارید، چنین شرکتی را مناسب همکاری با خود می‌بینید. این حس دقیقا می‌تواند برعکس هم باشد و برای شرکت و کسب و کار شما هم اتفاق بیافتد. ایجاد حس اعتماد و جلب توجه بصری مشتریان، چیزی ست که برای موفقیت برند خود به آن نیازمندید.

طراحی ست اداری به عنوان زیر مجموعه‌ای از تولید محتوای گرافیکی که با هدف زیبا کردن و هویت دهی به شرکت شما انجام می‌شود، به برندتان در نظر مشتریان اعتبار می‌بخشد.

از مزایای مهم طراحی ست اداری این است که باعث می‌شود مشتریان شما را راحتتر از میان برندهای دیگر بشناسند.

همان طور که گفتیم از ست اداری در موارد مختلفی استفاده می‌شود که در اینجا به سه مورد از مهم ترین موارد استفاده اشاره می‌کنیم.

طراحی سربرگ

سربرگ

سربرگ ها در واقع برگه هایی هستند که در شرکتها با نام و لوگو و مشخصات شرکت مربوطه وجود دارند و افرادی که در آن سازمان کار می‌کنند یا مراجعه کننده هستند، از این سربرگ ها استفاده می‌کنند. این برگه ها اگر توسط مشتریان شما نگهداری شود در کنار نشان دادن کیفیت برند شما، باعث تبلیغات خود به خودی کارتان نیز خواهند شد.

طراحی سربرگ
کارت ویزیت

کارت ویزیت

یک کارت ویزیت در واقع قطعه مقوایی کوچک معمولا به شکل مربع یا مستطیل هست که با طرحهای زیبای گرافیکی براساس نوع کسب و کار و خدمات به صورت کلاسیک یا فانتزی و… طراحی شده است. بر روی این کارت معمولا نام اشخاص حقیقی و اطلاعات و شماره تماس و نام شرکت یا برند مورد نظر ثبت شده است. بوسیله‌ی کارت ویزیت شما می‌توانید به صورت مختصر و مفید بدون کلام خود را به مخاطبتان معرفی کنید.

طراحی فاکتور

فاکتور

فاکتور در واقع یک برگه و سند است که شرکت شما به مشتریانش می‌دهد. بعد از اینکه مشتری از شما محصولی را خریداری کرد یا شما خدماتی را به مشتری ارائه دادید، اطلاعاتی نظیر نام و مشخصات محصولات خریداری شده، تعداد و قیمت محصولات یا نوع خدمات ارائه شده و هزینه‌های آن روی برگه ثبت می‌شود. فاکتورها که نوعی مدرک و قرارداد بین شما و مشتریانتان محسوب می‌شوند از اهمیت زیادی هم برای شرکت شما و م برای مشتریان برخوردارند. حال اگر این برگه ها به نام و لوگو و طراحی برند شما مزین باشند، سندیت کار شما را افزایش می‌دهند.

طراحی فاکتور

سفارش طراحی ست اداری توسط می چند

سوالات متداول

طراحی ست اداری می چند شامل چه مواردی می‌شود؟

می چند ست اداری برند شما را که شامل: سربرگ مخصوص با آرم و لوگوی شرکت، کارت ویزیت، برگه‌ی یادداشت، فاکتور، پاکت نامه، لیبل روی سی دی، خودکار می‌باشد را طراحی می‌کند.

ست اداری طراحی شده توسط می چند چه خصوصیاتی دارند؟

تمامی مجموعه‌ی ست اداری طراحی شده توسط می چند، دارای لوگوی برند شما و مزین به مدل‌ها و طرحواره‌هایی هستند که خود شما انتخاب می‌کنید. همچنین رنگ انتخابی استفاده شده در طرحها، هم مطابق با رنگ برند شما خواهد بود.

می چند در طراحی ست اداری خود به چه نکاتی توجه می‌کند؟

می چند بر روی مواردی چون هماهنگی رنگها، طراحی خطوط و فونت‌های بکار رفته، شکل آرم و لوگوی شرکت، تناسب با نوع فعالیت و خدمات ارائه شده توسط شرکت، خلاقیت و منحصر به فرد بودن طرح ها و در نهایت کیفیت چاپ روی برگه ها تمرکز می‌کند.

آیا می چند در زمینه‌ی طراحی لوگوی برند هم برای ست اداری فعالیت می‌کند؟

بله در صورتی که شما بخواهید می چند با داشتن گرافیست‌های حرفه‌ای در این زمینه، هم می‌تواند طراحی لوگوی برند شما را انجام دهد و هم می‌تواند در این خصوص به شما مشاوره بدهد.

چه مدت طول می‌کشد تا ست اداری طراحی شده توسط می چند تحویل مشتری داده شود؟

با توجه به حجم پروژه شما این زمان متغیر است، اما سعی می‌شود که بهترین طرح در کمترین زمان ممکن به شما تحویل داده شود.