طراحی تیزر ویدیویی

چشمها دریچه‌ای برای ورود به ذهن‌هاست، در جهان امروز دیدن باور کردن است، پس این ماییم که انتخاب می‌کنیم چه ببینیم و در واقع چه چیز را وارد ذهنمان کنیم. رسانه نقش موثری در باورهای انسانها دارد.

ازآنجایی که ۷۵٪ یادگیری انسان مربوط به حس بینایی است، نقش تولید محتوای تصویری در این بین قابل انکار نیست. طراحی تیزر ویدیویی خوب اصول و قوانین خودش را دارد که با توجه به آن نمودار موفقیت شرکت را شما به قله نزدیک‌تر می‌کند.

بازاریابی ویدیویی روشی مهم است که هر صاحب کاری باید آن را در نظر بگیرد؛ چرا که علاوه بر افزایش فروش و اعتبار برند، این روش در میان کاربران نیز محبوبیت بیشتری دارد.

به طور کلی بیشتر کاربران ترجیح می‌دهند به جای روخوانی از روی متنی نسبتا حجیم، تمامی اطلاعات مورد نیاز را در ویدیویی کوتاه ببینند و از همین رو، بهتر است تیزرهای تبلیغاتی کوتاه را در میان راه‌های موثر برای تبلیغ در نظر داشته‌باشید و صرف نظر از پلتفرم مورد استفاده، آن‌ها را به کار خود وارد کنید.

تیزر تبلیغاتی چیست ؟

اصطلاح تیزر از واژه‌‌ی انگلیسی Teasing به معنای شوخی کردن یا اذیت کردن، گرفته شده است. در واقع تیزر تکنیکی است که پیام را به صورتی که حس کنجکاوی افراد را برانگیزد به مخاطب می‌رساند.

تیزر ویدیویی تبلیغاتی، فیلمی کوتاه است که در آن با یک سناریوی از پیش تعیین شده که می‌تواند، جدی یا طنز باشد به جذاب ترین شکل ممکن محصول و کسب و کارتان را به مخاطب معرفی می‌کند.

تاثیر طراحی تیزر تبلیغاتی در کسب وکارها

تاثیر طراحی تیزر تبلیغاتی در کسب وکارها

طراحی تیزر ویدیویی که از زیر مجموعه‌های تولید محتوای تصویری است، یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها در بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شود بدلیل اینکه از راه های مختلفی چون تلویزیون، شبکه‌های اجتماعی، وبسایت‌ها و رسانه‌های ویدیویی نظیر آپارات  قابل انتشار است چون هم به مخاطبان این رسانه‌ها راحتتر دسترسی پیدا خواهید کرد و همچنین تعداد افراد بیشتری شما را خواهند دید.

اکنون که رقابت در تمامی کسب و کارها بسیار زیاد شده و لازمه‌ی موفقیت یک برند، میزان اثرگذاری خود برند و محصولاتش بر روی مخاطبان می‌باشد، اینکه بدانید چگونه مخاطب را جذب کرده و ویژگی‌های خود و محصولتان را به گونه‌ای نمایش دهید که احساس نیاز و خواستن آن محصول را در او تقویت کنید، خودش نیازمند تخصص و دانش و تجربه می‌باشد.

در واقع کسی که می‌خواهد از روش ویدیو مارکتینگ تبلیغات خود را انجام دهد اول از همه باید درک روانشناسانه‌ای از جامعه‌ی هدفش داشته باشد و بعد در کنار تسلط به  تکینک های روز برای ساخت یک تیزر ویدیویی، شناخت کافی هم از رسانه‌های اجتماعی داشته باشد.

تاثیر طراحی تیزر تبلیغاتی در کسب وکارها
ویژگی یک تیزر تبلیغاتی خوب

ویژگی یک تیزر تبلیغاتی خوب

در طراحی یک تیزر تبلیغاتی خوب اول از همه باید در مورد مخاطبانی که قرار است کار شما را ببیند، چند چیز را مشخص کنید: از چه قشری از جامعه می‌باشند؟ در چه گروه سنی قرار دارند؟ سلایق و خصوصیات روانشناختی این قشر و گروه سنی چیست؟ یک تیزر ویدیویی خوب در عین حال که سلیقه و برند شما رانمایش می‌دهد اما براساس نیاز مخاطب طراحی شده است.

از دیگر ویژگیهای یک تیزر تبلیغاتی خوب این است که در کنار استفاده از تکنیک ها و افکتهای ظاهری جذاب با سریع ترین روش ممکن و به صورت خلاقانه پیام شما را منتقل کند. البته نباید فراموش کنید کیفیت را فدای سرعت نکنید.

و اما مهمترین ویژگی ای که یک تبلیغ ویدیویی باید داشته باشد این است که در عین عام بودن، خاص باشد یعنی در حالی که برای عموم مخاطبین شما جالب باشد اما داستان مخصوص به خود را نمایش دهد و کپی از ویدیویی دیگر نباشد چرا که کیفیت کار شما را پایین آورده و همچنین اعتماد مخاطبتان را هم از بین می‌برد.

سفارش طراحی تیزر ویدئویی توسط می چند

سوالات متداول

می چند در طراحی تیزرهای تبلیغاتی به نکاتی توجه دارد؟

تمرکز می چند در طراحی تیزرهای تبلیغاتی بر روی نقاط قوت برند شما خواهد بود.

آیا می چند در طراحی تیزرهای تبلیغاتی به تولیدات روز دنیا دسترسی دارد؟

از آنجایی که می چند در تولیدات خود به اصل خلاقیت و نوآوری در تولید توجه خاص دارد، پس سعی می‌کند نه تنها با بهترین‌های روز دنیا در تعامل باشد بلکه خود نیز بهترین و بروزترین تولیدات را در امر محتوای تصویری ارائه کند.

کدام ویژگی تیزرهای تبلیغاتی می چند را خاص و دیدنی می‌کند؟

استفاده از جلوه‌های بصری جذاب و مناسب جامعه‌ی هدف شما، ویژگی خاص تیزرهای تبلیغاتی می‌چند است.

آیا تیزرهای تبلیغاتی می چند قابلیت به اشتراک گذاری دارند؟

بله حتما. تمامی تیزرهای تبلیغاتی تولید شده توسط می چند با فرمت‌هایی هستند که قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و وبسایت را خواهند داشت.

چه مدت طول می‌کشد تا تیزرهای تبلیغاتی تولیدشده توسط می چند تحویل مشتری داده شود؟

با توجه به نوع پروژه متغیر است، اما سعی می‌شود با کیفیت ترین تیزر تبلیغاتی را در اولین فرصت به دست شما برسانیم.

آیا تیزرهای تبلیغاتی می چند مخاطب پسند هستند؟

بله البته. می چند با هدف قرار دادن موضوع و مخاطب مورد نظر شما در تولید، تیزرهایی پر بیننده و مطابق سلیقه‌ی مشتریان امروزی طراحی می‌کند.