سلام من می چند هستم

من یک سرویس تولید محتوای چند رسانه‌ای هستم که با هدف کمک به تمامی کسب و کارها چه حرفه‌ای و چه نوپا در جهت ارتباط هرچه بهتر با مخاطبانشان در فضای اینترنت ساخته شدم. درون من مجموعه‌ی جذابی از انواع خدمات تبلیغاتی را پیدا می‌کنید که کمک می‌کند تا برندتان را به بهترین نحو به دنیای پر از مشتریان باهوش و مشکل پسند امروزی معرفی کرده و در میان رقیبانتان بدرخشید.

ایده تولد می چند

Just IDEA ?

ایده‌ی تولد من:

دی ماه سال ۱۳۹۶ بود که نیلوفر اسماعیلی و علی اسماعیلی که هر دو دوستدار هنر و نوشتن و صد البته راه اندازی کسب و کاری به طور مستقل برای خودشان بودند، ایده‌ی طراحی سرویسی را باهم مطرح کردند که تمامی علایق و مهارتهایشان از نویسندگی گرفته تا گرافیک، ساخت انیمیشن و تیزر، طراحی شخصیتهای کارتونی و حتی موسیقی را دربربگیرد و در کنار اینکه برای خودشان درآمدزایی کند باعث شود کسب و کارهای دیگر نیز از این سرویس استفاده کنند و کسب درآمد کنند. این اولین جرقه‌هایی بود که در ذهن این دو زده شد تا من متولد بشم البته شاید ایده پردازی کار آسانی باشد اما اجرا و پیاده سازی ایده‌ها چندان هم آسان نیست!

ایده تولد می چند
تولد می چند

??

تولد من:

بعد از طرح ایده‌ی اولیه و جستجو درباره‌ی روش اجرای ایده‌شان به این نتیجه رسیدند که این سرویس می‌تواند، خدمات تبلیغاتی را برای کسب و کارها به روشهای مختلف و جذاب در فضای مجازی ارائه دهد و البته در نتیجه‌ی همین جستجوها متوجه شدند که دوستان زیادی هستند که مانند آنها همین ایده را اجرا کرده‌اند و این یعنی من برادر و خواهرهای زیادی در اینترنت دارم.

برای ارائه و معرفی من، باید وب سایتی ساخته می‌شد تا تمامی خدمات را به صورتی نمایش دهد که مخاطبان بتوانند به راحتی آنچه را که برای تبلیغات کسب و کارشان نیاز دارند پیدا کرده و انتخاب کنند.

پس بعد از گذشت ۳ ماه در اوایل فروردین ۹۷، طرح اولیه وب سایت کلید خورد و من پا به جهان تولید محتوا گذاشتم.

نیما اضافه شد

ورود یک عضو جدید ?:

 

فروردین ۹۸ بود که یک عضو خیلی مهم به کمک علی و نیلوفر اومد و اونجا بود که خیلی چیزها تغییر کرد. نیما امینی به عنوان یکی دیگه از هم بنیان گذاران من به مجموعه اضافه شد و یک تیم سه نفره شکل گرفت تا منو به هدف نهایی نزدیک تر کنند. این یعنی من در حال حاضر سه تا هم بنیان گذار دارم. نیلوفر ?? و علی ??‍? و نیما ??‍?

نیما اضافه شد

نامگذاری من:

 

مثل هر کسب و کار تازه متولد شده‌ای، من هم نیاز به یک اسم داشتم. سازندگان من به دنبال اسمی می‌گشتند تا در عین حال که جذاب و خوش آهنگ باشد، بتواند شخصیت من را به درستی توصیف کند. این شد که شروع کردند به ساختن اسمهایی مرتبط با خدماتی که من ارائه می‌دهم تا اینکه به این نتیجه رسیدند از آنجایی که من، مجموعه‌ای از محتوای چند رسانه‌ای را برای مشتریان تولید می‌کنم، اسمم هم می‌تواند مخفف همین محتوای چند رسانه‌ای باشد. این شد که اسم من را گذاشتند:

می چند
طراحی وب سایت

روند شکل گیری وب سایت من:

 

از همان فروردین سال ۹۷، کار روی وب سایت من آغاز شد و چندین بار از تقسیم بندی خدمات درون وب سایت گرفته تا وبلاگ و قالب و رابط کاربری خود وب سایت دستخوش تغییر شد تا در سال ۹۹ طرح کلی سایت بارگذاری شد. بله! دو سال طول کشید تا این وب سایت پیش روی شما کار خود را آغاز کند، چون سازندگان من ترجیح دادند به جای اینکه خیلی سریع من را وارد دنیای کسب و کار کنند، آهسته و پیوسته تمام این مسیر را با پژوهش و کسب تجربه از حرفه‌ای‌ها طی کنند.

طراحی وب سایت
شبکه های اجتماعی

ورود من به شبکه‌های اجتماعی:

 

صفحه‌ی اینستاگرام و تلگرام من در همان سال ۹۷، ساخته شد اما قالب و استراتژی نمایش پستها هم دو سال طول کشید تا به نتیجه‌گیری نهایی برسد اما صفحه‌ی توییترم در اردیبهشت ۹۹ ساخته شد. راستی رنگ مورد علاقه‌ی من بنفش است که ترکیب دو رنگ قرمز و آبی است و در همه‌جای وب سایت و صفحات اجتماعی ‌ام می‌توانید آن را مشاهده کنید. حتی همین جا ??

خدمات تولید محتوا

خدمات من:

 

به طور کلی خدمات من به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

که توضیحات تکمیلی درباره‌ی هرکدام را می‌توانید در صفحه‌ی مربوط به خودش مطالعه بفرمایید.

خدمات تولید محتوا

اعضای تیم می چند

در این قسمت، بخشی از اعضای تیم من رو مشاهده می‌کنید.

دیدن تمامی اعضای تیم

همکاران تیم می چند

در این قسمت، همکاران تیم می چند رو مشاهده می‌کنید.

دوست عزیزم این توضیح مختصری درباره‌ی ماجرای زندگی و شکل گیری و تولد من بود. تیمی که من را ساخته‌اند با علاقه و پشتکار هر روز تلاش می‌کنند تا من را به مدرن ترین روش ممکن و در کنار بهترینهای روز دنیا ارتقا دهند و من نیز تمام توانم را خواهم گذاشت تا این خدمات را به شما ارائه دهم و با افتخار بخشی از داستان موفقیت برند شما را روایت کنم.

حالا که باهم آشنا شدیم، مشتاقانه خواستار برقراری ارتباط و ارائه خدمات به شما خواهم بود. منتظر پیامتان هستم.