تولید محتوای اختصاصی و موضوعی

در سال ۲۰۲۰ تولید محتوای متنی، سمت و سویی مفهومی گرفته است. این کار در رتبه بندی بالا تاثیر فراوانی دارد چراکه گوگل تمرکز خود را برکیفیت محتوا قرار داده است.

متن شما باید آنقدر جذاب باشد که وقتی مخاطب روی لینک شما کلیک می‌کند هر کلمه‌ی مقاله‌ی شما آنها را مجبور به ماندن و خواندن کند.

و این ماندن و خواندن به گوگل می‌گوید : سلام! این صفحه را کاربری جستجو کرده و اطلاعاتی را که می‌خواست در آن پیدا کرده است!

تحقیقات جدید و نو یک آهنربای قوی برای جذب مخاطب به وب سایت شماست.

اگر شما بتوانید آمار، مطالعات، اطلاعات و تحقیقات جدید و نویی در وب سایت خود ارائه دهید، فرصتی طلایی پیدا می‌کنید تا وب‌سایت‌های دیگر به مقالات شما پیوند بزنند و نتیجه‌ی آن افزایش باور نکردنی مخاطب و تجارت شماست.

تولید محتوای اختصاصی راهکاری عالی برای رسیدن به سایت سئو محور و مخاطب پسند است چرا که این نوع محتوا نه تنها خوانندگان را راضی خواهد کرد بلکه براساس اصول سئو نوشته شده و رتبه ی سایت شما را نیز بهبود می‌بخشد.

تولید محتوای اختصاصی چیست؟

محتوای اختصاصی به این معناست یک محتوا از ابتدا تا انتها توسط خود شما نگارش شود و به هیچ عنوان کپی از کار دیگران نباشد.

تولید یک محتوای اختصاصی نیازمند متخصصانی است که در کنار داشتن دانش در زمینه‌ی مورد نظر دارای آگاهی کامل به اصول نوشتن محتوای سئو محور نیز باشند و مسیری است که باید پله به پله طی شود تا کسب و کارها را به مقصد دلخواه برساند.

علاقمندی مشتری - تئاتر Gif

مخاطب شما از چه نوع اطلاعات و موضوعاتی خوشش می‌آید؟

شما می‌خواهید مشتریان و مخاطبان را به وبسایتتان بیاورید، پس باید علایق و خواسته ‌های آنها را اولویت خود قرار دهید. اینکه از محصول خود و برندتان تنها صحبت کنید، برای مخاطبتان چندان جذاب نخواهد بود. بهترین روش این است که همین محصول را طوری به مخاطب معرفی کنید که در کنار دیدن و خواندن مطالب جذابی که ارزش وقت گذاشتن در سایت شما را دارد، با آن آشنا شود.

برای اینکار می‌توانید خود را به جای افراد موردنظرتان که قصد دارید برایشان بنویسید، گذاشته و خواسته‌ها و علایشقشان را بیابید و با درک روحیات آنها به بهترین شیوه برایشان بنویسید.

علاقمندی مشتری - تئاتر Gif
زوایای مختلف کار - فولدر gif

موضوعاتی با جنبه‌ها و زوایای مختلف را پوشش دهید.

کسب و کار شما در چه موردی کار می‌کند؟ چه اهدافی را این کسب و کار در بین صنعت و مردم دنبال می‌کند؟ چه زیر شاخه‌هایی دارد؟ خودش زیر شاخه‌ی چه چیزهایی می‌شود و سایر مواردی که همه‌گی به حوزه‌ی کاری شما مربوط می‌شوند به راحتی می‌توانند تبدیل به موضوعاتی متنوع و جذاب شوند تا در محتوایتان راجع به آنها صحبت کنید. می توانید هر یک از مواردی را که به کسب وکار شما مرتبط هستند را در زوایای مختلف بررسی کرده و  در حالی که به طور حرفه‌ای در مورد آنها می‌نویسید به راحتی گستره‌ی وسیعی از متخصصان تا مشتریان را به برندتان جذب کنید. اما فراموش نکنید موضوعاتی که پوشش می‌دهید مرتبط با فعالیت شما باشد. اینکه در سایت بخواهید از هر چیزی صحبت کنید کیفیت کار شما را پایین خواهد آورد.

منابع و ماخذ

منابع و ماخذ معتبر اعتماد کاربران را به شما افزایش می‌دهد.

تولید محتوای اختصاصی همان طور که از نامش مشخص است باید به صورت تخصصی  نوشته شود. پس باید کاملا توجه داشت که منابعی که از آنها استفاده می‌کنید اعتبار لازم را داشته باشند و صحت مواردی که در محتوای خود می‌آورید را چندین بار چک کرده و بررسی کامل کنید چرا که اینکار نه تنها اعتماد کاربران را جلب می‌کند بلکه از همین افراد، کاربرانی وفادار خواهد ساخت و این خود باعث ماندگاری و برتری شما نسبت به سایر کسب و کارهای مشابه تان خواهد شد.

منابع و ماخذ
با اصول سئو پیش بروید.

با اصول سئو پیش بروید.

محتوای اختصاصی هر چه قدر هم که علمی و جذاب و خاص باشد اما اگر با اصول سئو نگارش نشده باشد، نتیجه‌ی چندان جالبی را ارائه نخواهد کرد. یک محتوای سئو محور دارای ویژگی‌های خاص خود است که شامل کلمات کلیدی و ساختار منحصر به فردی است که وبسایت شما را مورد توجه موتورهای جستجو  قرار داده و ترافیک آن را بالا می‌برد.

پس باید بگوییم،یک محتوای خوب و جالب محتوایی تخصصی و سئو محور است.

تصاویر اختصاصی

تصاویر اختصاصی با جلوه‌های بصری را چاشنی کارتان کنید.

یک محتوای خوب و کامل در کنار متنی روان و به روز که مورد علاقه‌ی کاربران است می تواند حاوی جذابیت بصری ویژه‌ای هم باشد.

عکسهای تخصصی و مرتبط با موضوع، اینفوگرافیک ها و استفاده از نمودارهای رنگی و… به زیبایی وبسایت و مقاله‌ی شما می‌افزایند و هم مخاطبتانتان را با سلایق مختلف راضی خواهند کرد.

تصاویر اختصاصی

۸۰۰ تا ۱۱۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۱۷۰ هزار تومن

۱۵۰۰ تا ۱۹۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۲۶۰ هزار تومن

۲۴۰۰ تا ۲۷۰۰ کلمه

۳ روز کاری

۳۳۰ هزار تومن

سفارش تولید محتوای اختصاصی می چند

سوالات متداول

آیا محتوای اختصاصی می چند مخاطب محور است؟

بله حتما می چند در تولید محتوای اختصاصی خود به پرسونای مخاطب توجه خاص دارد و روی این که مخاطب هدف شما از چه نوع اطلاعات و موضوعاتی خوشش می‌آید، تمرکز می‌کند.

گروه می چند در تولید محتوای اختصاصی خود از چه منابعی استفاده می‌کند؟

می چند با استفاده از منابع و ماخذ معتبر و اختصاصی مرتبط با حوزه‌ی کاری شما، اعتماد کاربران را به شما افزایش می‌دهد.

آیا مقالات می چند با توجه به اختصاصی و علمی بودن، ادبی نوشته می‌شوند؟

بله، مقالات اختصاصی می چند در عین مفهومی و کاربردی بودن، بسیار خوانا و روان نوشته می‌شوند.

آیا می چند در تولید محتوای اختصاصی خود، از تصاویر اختصاصی هم استفاده می‌کند؟

محتوای اختصاصی می چند بنا به درخواست شما می‌تواند دارای تصاویر اختصاصی برند مورد نظر باشند، که در این صورت می‌توانید از پکیج ویژه شامل پوستر استفاده نمایید.

آیا موضوعات محتوای اختصاصی می چند هم ویژه و اختصاصی هستند؟

بله محتوای اختصاصی می چند حاوی موضوعاتی با جنبه‌ها و زوایای مختلف می باشد که همگی براساس پرسونای مخاطب و مرتبط با حوزه‌ی کاری شما خواهد بود.

چه مدت طول می‌کشد تا محتوای اختصاصی می چند تحویل مشتری داده شود؟

پس از ثبت سفارش و تکمیل صورت حساب از ۶ الی ۷۲ ساعت تحویل پروژه طول می‌کشد.