تولید محتوای ویدیویی

مشتریان به آنچه که می‌بینند بیشتر از چیزی که می‌شنوند اعتماد می‌کنند، پس با محتوای ویدیویی برند خود را در بین مردم معتبر کنید.

بیشتر بخوانیدسفارش دهید

خدمات تولید محتوای ویدیویی

صدا، تصویر، حرکت

این سه کلمه شما را وارد دنیایی جادویی می‌کنند. دنیایی که در آن تخیل حد و مرزی نمی‌شناسد و همین موضوع دلیل محکمی  برای ارتباط تمام قشرهای جوامع انسانی با هر عقیده و مذهب و رنگ و پوست با محتوای تصویری است.

آنچه چشم می‌بیند در ذهن ماندگار می‌شود و آنچه که در ذهن ماندگار شود اگر با سرشت انسان در یک راستا باشد، ایجاد علاقه می‌کند. فرصت دسترسی به این علاقه اگر برای انسان فراهم شود تبدیل به یک خواسته و تقاضا می‌گردد و اینجاست که اگر عرضه‌ای متناسب با این تقاضا وجود داشته باشد منجر به فروش می‌شود و این هدف تولید محتوای ویدیویی است.

امروزه در رسانه‌های اجتماعی با حجم گسترده‌ای از تولید محتواهای ویدیوئی رو به رو هستیم که هرکدام موضوعی خاص را به مخاطب انتقال می‌دهند و به دلیل مشغله‌ی روزانه‌ و ساختار فکری انسان امروزی این نوع محتوا با استقبال زیادی مواجه شده است.

ارتباط محتوای ویدیویی با توسعه‌ی کسب و کارها

همانطور که گفتیم علاقه‌ی مخاطبان رسانه‌های اجتماعی به محتوای تصویری، بستری مناسب را برای صاحبان مشاغل فراهم کرده است تا از این طریق خود را به جامعه‌ی هدف خود معرفی کنند.

اما تولید محتوای ویدیویی مناسب که در عین جذابیت برای مخاطب، محصول شما را در نظر آنها با کیفیت و ارزشمند برای صرف هزینه و خرید نشان دهد، بسیار اهمیت دارد.

در واقع این نوع محتوا باید به گونه‌ای باشد که مخاطب به محض شروع آن مشتاق شده و تا پایان ویدیو را ببیند. مخصوصا به خاطر رقابت گسترده در دنیای تجارت، کاربران فقط به آن دسته از ویدیوهای تبلیغاتی توجه می‌کنند که آنها را برای چند ثانیه سرگرم کند.

تولید محتوای ویدیوئی به روشهای مختلفی انجام می‌پذیرد. می‌توانید به طور مستقیم در تیزری ویدیویی از کسب و کارتان فیلمبرداری کرده و آن را به مخاطبان نمایش دهید. می‌توانید از انیمیشن  استفاده کرده و داستان بیزینس خود را با جلوه‌های بصری زیبا به همراه کارکترهای اختصاصی روایت کنید یا با ساخت موشن گرافیک در جهان تکنولوژی‌های نو بدرخشید.

طراحی تیزر ویدیویی

چشمان مخاطبانتان را به سوی خود جذب کنید

تیزر تبلیغاتی سالهاست که برای معرفی محصولات شرکتها به کار می‌رود و با وجود روی کار آمدن مدل های مختلف تبلیغاتی هنوز پرچمدار عرصه‌ی تبلیغات هستند. در دنیای رقابتی امروز ساخت یک تیزر با مفهوم مناسب و کیفیت خوب اهمیت زیادی در جذب بازار هدف شما خواهد داشت. تیم می چند با داشتن افرادی مجرب در این حوزه برای رسیدن به این هدف همراه شماست.

طراحی انیمیشن های تبلیغاتی

فانتزی مشتریانتان شوید

این روزها در صفحات دنیای مجازی شاهد ویدئو انیمیشن‌های جالبی هستیم که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده‌اند. بسیاری از برندها از این تکنیک استفاده کرده و خود را در ذهن مخاطبانشان ثبت می‌کنند. تیم می چند با طراحی شخصیت‌هایی جذاب در کنار فضایی خاص همراه با سناریوی منتخب شما، مسیر جدیدی را در امر تبلیغات پیش رویتان قرار خواهد داد.

طراحی موشن گرافیک

گرافیک حرکتی را چاشنی ویدئو هایتان کنید.

در جهان امروز یکی از بهترین روش های بازاریابی، بازاریابی ویدئویی هست و جلوه های ویژه و گرافیک محور در ویدئو باعث جلب توجه بیشتر کاربران به ویدئو کلیپ شما خواهد شد. می چند با استفاده از هنرمندانی مجرب آماده همکاری با شما برای تهیه موشن گرافیک‌های خلاقانه است.

ویدیو موشن تبلیغاتی پیج آشپزی سعیده

ویدیو موشن تبلیغاتی پیج تبلیغات آسان

آموزشگاه طراحی و نقاشی چهره پردازان

موشن گرافیک های تبلیغاتی آموزشگاه طراحی و نقاشی چهره پردازان

مرکز مشاوره راهکار

ویدیو موشن تبلیغاتی مشاوره مجازی راهکار

دیدن تمامی نمونه کار های ویدیویی

سوالات متداول

چند روز پس از سفارش، محتوای ویدیویی شما تحویل داده می‌شود؟

با توجه به روند فعلی ثبت سفارش های می‌چند ، پس از تکمیل فرم پیش فاکتور با توجه به حجم محتوای مورد نظر شما ، حدودا یک ساعت طول می‌کشد تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل کنند و هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند. پس از آن متخصصان ما مراحل انجام سفارش شما را بر اساس نوع محتوای ویدیویی شروع خواهند کرد. برای آشنایی با روند انجام هر کدام از محتوا های ویدیویی، می‌توانید صفحه مخصوص هر کدام را مشاهده کنید.

هزینه تولید محتوای ویدیویی به چه صورتی است؟

هزینه تولید محتوای ویدیویی در می‌چند با توجه به نوع محصولی که انتخاب می‌کنید متفاوت است. برای دریافت لیست قیمت می‌توانید به صفحه هزینه ها مراجعه کنید. همچنین علاوه بر آن برای دریافت قیمت دقیق و مشاوره می‌توانید با پشتیبانی های ما تماس بگیرید.

می چند چه نوع محتوای ویدیویی تولید می‌کند؟

می چند در موضوعات مختلفی می‌تواند با استفاده از متخصصان مجرب خود، محتوای ویدیویی مورد نظر شما را تولید کند. طراحی تیزر های ویدیویی ، طراحی انیمیشن های تبلیغاتی ، طراحی موشن گرافیک از سری خدمات تولید محتوای ویدیویی می‌چند هستند که هر کدام زیر مجموعه های خاص خود را دارند. محتوای ویدیویی خود را همین حالا سفارش دهید.

مراحل ثبت سفارش تولید محتوای ویدیویی به چه صورت است ؟

ظرفیت انجام سفارش های می چند محدود است و به این علت برای شروع همکاری می‌بایست پیش فاکتور محتوای ویدیویی را تکمیل نمایید. پس از دریافت پیش فاکتور کارشناسان ما آن را بررسی و در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و برای نهایی سازی سفارش با شما هماهنگ خواهند کرد. طبق توافق شروع سفارش انجام خواهد شد و پس از تکمیل به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا می چند برای تولید کلیپ شبکه های اجتماعی هم محصولی دارد؟

بله، با توجه به نیاز شما، می چند می‌تواند برای تمامی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر و… محتوای ویدیویی تولید کند.

استراتژی تولید محتوای ویدیویی می چند چیست؟

پیشنهاد ما این است که قبل از ثبت سفارش در می‌چند با پشتیبانان ما در می چند صحبت کنید و با مدل های مختلف پیشنهادی ما را بررسی کنید تا یک کمپین هدفمند را داشته باشید.

توزیع محتوا یا دیتا اینتری محتوای ویدیویی نیز توسط می چند انجام می‌شود؟

تیم می چند همواره درحال آماده سازی پنل کاربری خود برای راهکار های مارکتینگ و توزیع محتوا می‌باشد و در حال حاضر در بسته های موجود تولید محتوای ویدیویی، توزیع محتوا موجود نمی‌باشد. با اینحال به صورت سفارشی شما می‌توانید این خدمت را در بخش توضیحات ذکر کنید و کارشناسان ما در رابطه با نحوه انجام آن‌ها با شما هماهنگ خواهند کرد.

آیا امکان ویرایش ویدیو ها پس از سفارش وجود دارد؟

در گروه تولید محتوا و مارکتینگ می چند ، رضایت مشتریان مهمترین هدفی است که برای دست یابی آن تلاش می‌کنیم. در صورت عدم رضایت از محتوای تحویل داده شده خود را موظف می‌دانیم، ویرایش های گفته شده را نسبت به درخواست مشتری انجام و تحویل دهیم.

آیا تولید محتوای آموزشی ویدیویی نیز توسط می چند انجام می‌شود؟

در صورتی که شرکت شما نیازمند تولید محتوایی آموزش محور ویدیویی باشد، می‌چند می‌تواند با ارسال نیرو و دریافت فایل های راهنما، محتوای آموزشی مورد نظر شما را تولید کند.

برای یادگیری تولید محتوای ویدیویی باید چیکار کنم ؟

برای یادگیری تولید محتوای ویدیویی علاوه بر خواندن کتاب های مفید در این حوزه از پایگاه دانش می‌چند ، آکادمی و کلاس های خصوصی ما استفاده کنید.

میخواهم از تولید محتوای ویدیویی کسب درآمد کنم چیکار کنم؟

اگر با تولید محتوای ویدیویی آشنایی دارید و به دنبال کسب در آمد از این حرفه هستید. رزومه خود را از طریق صفحه تماس با ما برایمان ارسال کنید.

بلاگ می چند
در پایگاه دانش می چند در رابطه با تولید محتوای ویدیویی بخوانید.