تولید محتوای تصویری

مشتریان به آنچه که می‌بینند بیشتر از چیزی که می‌شنوند اعتماد می‌کنند، پس با محتوای تصویری برند خود را در بین مردم معتبر کنید.

طراحی تیزر ویدیویی

نگاه مشتریانتان را بخرید

تیزر تبلیغاتی سالهاست که برای معرفی محصولات شرکتها به کار می‌رود و با وجود روی کار آمدن مدل های مختلف تبلیغاتی هنوز پرچمدار عرصه‌ی تبلیغات هستند. در دنیای رقابتی امروز ساخت یک تیزر با مفهوم مناسب و کیفیت خوب اهمیت زیادی در جذب بازار هدف شما خواهد داشت. تیم می چند با داشتن افرادی مجرب در این حوزه برای رسیدن به این هدف همراه شماست.

طراحی انیمیشن های تبلیغاتی

فانتزی مشتریانتان شوید

این روزها در صفحات دنیای مجازی شاهد ویدئو انیمیشن‌های جالبی هستیم که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده‌اند. بسیاری از برندها از این تکنیک استفاده کرده و خود را در ذهن مخاطبانشان ثبت می‌کنند. تیم می چند با طراحی شخصیت‌هایی جذاب در کنار فضایی خاص همراه با سناریوی منتخب شما، مسیر جدیدی را در امر تبلیغات پیش رویتان قرار خواهد داد.

طراحی اینفوگرافیک

زیبایی را چاشنی آموزش ها و پیام هایتان کنید

اینفوگرافیک یا همان تصویر اطلاع رسان مجموعه‌ای از تصاویر است که اطلاعاتی گسترده را به ساده‌ترین و جذاب‌ترین شکل موجود به مخاطب منتقل می‌کنند. از این رو اینفوگرافیک‌ها نقش موثری در آموزش و تبلیغات در دنیای امروز دارند. تیم می چند با داشتن هنرمندان و ایده‌پردازانی زبده در این امر یاری‌دهنده‌ی شماست.

پایگاه مارکتینگ
در پایگاه مارکتینگ در رابطه با تولید محتوای تصویری بخوانید.

تمامی حقوق برای می چند محفوظ است.