AdWords

AdWords


یک سرویس تبلیغاتی متعلق به گوگل است که به کسب و کار ها امکان تبلیغ در نتایج گوگل را ارائه می‌دهد. در حال حاضر این سرویس تبلیغاتی به Google Ads تغییر نام یافته است، اما ماهیت آن تغییری نکرده است.


AdWords یک سیستم تبلیغاتی است که گوگل آن را برای کمک به کسب و کارها به منظور دست یابی به بازارهای هدف آنلاین از طریق پلتفرم موتور جستجوی خود و سایت های همکار، ایجاد کرده است. این سایت های همکار یک متن یا تصویر تبلیغاتی را هاست می کنند، بعد از اینکه یک کاربر کلیدواژه یا عبارتی را جستجو کرد که مرتبط به یک کسب و کار و محصولات یا خدمات آن است آن متن یا تصویر را بر روی صفحه نمایش می دهند.

در سایت گوگل تبلیغات AdWords معمولا در مکان های خاصی در بالا و سمت راست صفحه نتایج جستجو ، نشان داده می شوند.

شما می توانید کلیدواژه های مرتبط به برند، محصولات، سرویس ها و حوزه کاری تان را برای اکانت  AdWordsتان انتخاب کنید. وقتی مشتری ها این عبارات را جستجو می کنند، آگهی فروشگاه شما به آن ها ارائه می شود. شما فقط زمانیکه یک کاربر روی آگهی تان کلیک می کند و از وب سایت تان بازدید می کند یا با استفاده از گزینه “کلیک برای تماس” با محل کارتان تماس می گیرد، هزینه پرداخت می کنید.

چطور AdWords به تجارت های الکترونیکی سود می رساند؟

دو روش عمده که AdWords می تواند به بیزینس خرده فروشی آنلاین تان کمک کند عبارت است از افزایش آگاهی از برند شما و هدایت ترافیک مناسب به سایت تان. دیگر مزایای استفاده از AdWords عبارت اند از:

  • مشتریان کلیدواژه و عبارت های خاصی را به بیزینس شما مرتبط می کنند.
  • شما می توانید با AdWords هدف گیری کنید، یعنی آگهی ها یک مشتری را به دیگر سایت های گوگل مانند یوتیوب و The New York Times همراهی می کند که نرخ تبدیل را بهبود می بخشد و هزینه ی به ازای هر کلیک را کاهش می دهد.
  • شما انعطاف پذیری دارید که تعیین کنید کدام سایت ها تبلیغات شما را هاست کنند
  • با ویرایش مناطق و شهرهای خاص می توانید بر روی بازار هدف تمرکز کنید
  • AdWords شناسایی می کند که چه کسی درجستجوی محصولات شماست
  • AdWords چیزهای را که قبلا مشتریان جستجو کرده اند به آنان یادآوری می کند، که باعث می شود برندتان در ذهن شان باقی بماند
  • AdWords به شما کمک می کند تا کمپین های فعلی را بهینه سازی کنید و نتایج را برای بهبود موفقیت کلی به کار ببرید

Google AdWords به مشتری ها کمک می کند تا چیزی را که به دنبالش هستند به روشی سریعتر و سفارشی تر پیدا کنند. همچنین گنجاندن یک جایگاه فروش ویژه در تبلیغات تان می تواند به مشتریان تان کمک کند تا تعیین کنند که چرا بیزینس شما از رقبای شما بهتر است.

AdWords یک پلتفرم تبلیغاتی مقرون به صرفه با محیط کار ساده است که می تواند ترافیک و میزان فروش فروشگاه تجارت الکترونیکی شما را افزایش دهد.

تغییر نام به Google Ads

در جولای ۲۰۱۸ گوگل تصمیم گرفت که بخش تبلیغات خود را به ReBrand کند و با تغییر نام Google Adwords به Google Ads این تغییر را شروع نمود.

این ReBrand توسط گوگل تغییری در ماهیت سیستم تبلیغات ایجاد نکرده است.

من رسانا ، کارشناس تولید محتوا در می چند هستم. از ابتدای همکاریم با می چند تصمیم داشتم که کار های متفاوتی رو رقم بزنم و امیدوارم من رو با فعالیت ها و مقالاتم دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =