تولید محتوای صوتی

موسیقی و صدای زیبا همیشه در خاطره‌ها باقی می‌ماند. با داشتن یک موسیقی یا صوت جذاب ماندگار شوید.

بیشتر بخوانیدسفارش دهید

تولید محتوای صوتی

وقتی صحبت از صدا و حس شنوایی می‌کنیم، ناخوداگاه صحبت هلن کلر این نویسنده‌ی موفق نابینا و ناشنوانا را به یاد می‌آوریم که گفته بود: «اگر این فرصت به من داده می شد که یکی از دو حس خود را بازیابم، ترجیح می دادم نابینا بمانم، ولی بشنوم.»

شنوایی یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی و همچنین از مهمترین راههای آموختن و فهمیدن است.

آموزش مسیری ست پر از پیچ و خم و دست انداز که جز با ابزار و منابع درست امکان پذیر نخواهد بود. اما اگر این موضوع درست انجام شود منجر به اتفاقاتی بزرگ در جهان پیرامونمان خواهد شد و در مسیر زندگی همه‌ی انسانها تاثیر خواهد داشت.

تولید محتوا از طریق صدا یکی از ابزارهای آموزش و تبلیغات است.

ارتباط محتوای صوتی با توسعه‌ی کسب و کارها

از آنجایی که صحبت کردن نوعی مهارت ارتباطی است زمانی که انسان به صدای یک شخص گوش می‌دهد، می‌تواند احساسات گوینده را از طریق تن صدا و حالت ادا کردن جملاتش تشخیص دهد. همین امر سبب می‌شود که گوینده و شنونده ارتباط بهتری باهم برقرار کنند و همین امر موجب اعتماد سازی بین طرفین خواهد شد که این اعتمادسازی اگر درحوزه‌ی تبلیغات صورت بگیرد می‌تواند منجر به جذب مشتریان مورد نظر و در نتیجه فروش شود.

پادکست در تولید محتوای صوتی یکی از راههای انتقال پیام بیزینس شما به مخاطبان موردنظرتان است. همچنین هرچه صدایی که در فایل صوتی خود به کار می‌برید زیباتر و به گوش شنونده خوشایندتر باشد، تمایل او به پیگیری کارهای شما بیشتر خواهد بود. این مسئله اگر یک موسیقی اختصاصی هم چاشنی کارش شود، برند شما تک و منحصر به فرد خواهد کرد.

در ادامه با سرویس های تولید محتوای صوتی می چند بیشتر آشنا می‌شویم.

تولید پادکست

داستان خود را روایت کنید

پادکست‌ها فایل‌هایی صوتی در مورد موضوعی خاص هستند. امروزه تولید پادکست‌های به هم پیوسته یکی از بخش‌های مهم در امر تبلیغات به شمار می‌روند. تیم می چند داستان محصول شما را با صدایی زیبا همراه با موسیقی دلنشین برای مخاطبینتان روایت می‌کند.

تولید موسیقی اختصاصی

خاطره انگیز شوید

موسیقی و صدا همیشه در یادها می‌ماند. برای همه‌ی ما برخی آهنگ‌ها یادآور خاطره، موضوع و یا زمان خاصی در زندگیمان است. می چند با تولید موسیقی اختصاصی در زمینه‌های مختلف شما را در یادها ثبت خواهد کرد.

انجام امور دوبلاژ

صدای زیبا را چاشنی تبلیغاتتان کنید

در ویدیو‌های تبلیغاتی زیبایی صدای راوی بسیار اهمیت دارد. می چند با جذب گویندگان خوش صدا شما را در امور دوبلاژ ویدیو‌ها و محصولاتتان کمک می‌کند.

سوالات متداول

چند روز پس از سفارش، محتوای صوتی شما تحویل داده میشود؟

با توجه به روند فعلی ثبت سفارش های می‌چند ، پس از تکمیل فرم پیش فاکتور با شما تماس گرفته خواهد شد و نسبت به درخواست شما، هنرمندان و متخصصان ما روند انجام پروژه شما را شروع خواهند کرد و زمان تحویل را نیز به شما اعلام خواهند کرد. این زمان با توجه به حجم محتوای شما از ۱ الی ۳۰ روز متغیر است.

هزینه تولید محتوای صوتی به چه صورتی است؟

با توجه به گستردگی انواع پروژه های محتوای صوتی، قیمت گذاری برای این نوع از تولید محتوا می‌چند، با تماس به پشتیبانان امکان پذیر است.

مراحل ثبت سفارش تولید محتوای صوتی به چه صورت است ؟

با توجه به ظرفیت محدود سفارش های روزانه در می‌چند درحال حاضر سفارش ها به صورت تکمیل پیش فاکتور می‌باشد. پس از دریافت پیش فاکتور توسط کارشناسان ما با شما تماس گرفته می‌شود و فاکتور نهایی برای شما صادر می‌شود و روند انجام سفارش توسط هنرمدان و متخصصان می‌چند انجام و در زمان توافق شده به شما تحویل داده می‌شود.

آیا امکان ویرایش و بازنگری پس از سفارش وجود دارد؟

در گروه تولید محتوا و مارکتینگ می چند ، رضایت مشتریان مهمترین هدفی است که برای دست یابی آن تلاش می‌کنیم. در صورت عدم رضایت از محتوای تحویل داده شده خود را موظف می‌دانیم، ویرایش های گفته شده را نسبت به درخواست مشتری انجام و تحویل دهیم.

برای یادگیری تولید محتوای صوتی باید چیکار کنم ؟

برای یادگیری تولید محتوای صوتی علاوه بر خواندن کتاب های مفید، گوش دادن پادکست ها و موسیقی ها در این حوزه از پایگاه دانش می‌چند ، آکادمی و کلاس های خصوصی ما استفاده کنید.

میخواهم از تولید محتوای صوتی کسب درآمد کنم چیکار کنم؟

اگر با تولید محتوای صوتی آشنایی دارید و به دنبال کسب در آمد از این حرفه هستید. رزومه خود را از طریق صفحه تماس با ما برایمان ارسال کنید.

بلاگ می چند
در پایگاه دانش می چند در رابطه با تولید محتوای صوتی بخوانید.